• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/#!/groups/ketenlidernegi/

BELEDİYE BAŞKANLARI

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BELEDİYE BAŞKANLARI

Ketenli 1965 yılında belediye olması yönünde karar alınmış ve 1969 yılında ilk belediye başkanı Ramazan ARIKOĞLU seçilmiştir.


ADI SOYADI

BAŞLAMA TARİHİ

AYRILIŞ TARİHİ

BAŞLAMA NEDENİ

Ramazan ARIKOĞLU

10.06.1969

13.06.1971

Seçim

Ali KOCABAŞ

20.06.1971

09.12.1973

Seçim

Hüseyin AKTAŞ

09.12.1973

15.12.1977

Seçim

Adıgüzel TOPCU

15.12.1977

29.09.1980

Seçim

Bekir BOZAN

20.09.1980

04.12.1980

Atama

İbrahim TEKİN

04.12.1980

09.04.1982

Atama

Hüseyin TUNCER

17.04.1982

27.03.1984

Atama

Adıgüzel TOPCU

27.03.1984

01.04.1994

Seçim

Mustafa KARASU

01.04.1994

22.04.1999

Seçim

Abdullah GÖKTEPE

22.04.1999

02.04.2004

Seçim

İbrahim KÖSE

02.04.2004

06.04.2009

Seçim

Hüseyin ATAY

06.04.2009

30.03.2014

Seçim


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret100755
SİTE ÇEVİRİ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 7°
REKLAM VER

SMS BAŞVURUSU

YARDIM BİLDİRİMİ

E-MAİL GİRİŞİ
Site Haritası