• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/#!/groups/ketenlidernegi/
Mehmet BORAZAN
mborazan@gmail.com
15 Yıl Önceki Aşkla Devam
22/11/2020

Ketenli Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seydişehir Şube başkanlığını 9 Eylül 2012 tarihinden beri sürdürmekteyim. Mevlüt KACAROĞLU başkanımdan aldığım bu kutlu görevi sürdürürken eski yeni baskan demeden ego gütmeden birlikte sürdürdük ve halen istişare etmekteyiz.

8 yıl başkan ve 7 yıla yakın Yönetim Kurulu üyeliği olmak üzere toplam 15 yıldır hizmet etmeye çalıştık. Bu 15 yıla bir çok proje ve faaliyetleri sığdırdık. Bu faaliyetleri gelmiş geçmiş bir çok yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdik. Hiçbir zaman dernek islerini birileri beğensin diye reklam etmeden Allah rızasını gözeterek gerçekleştirdik. Gerek başkanlığımız döneminde gerekse yönetim Kurulu üyeliği görevimde kafamın geri planında bir düşüncem olmadı. Tek düşüncemiz Ketenli ve Ketenlilere hizmet olmuştur. 

Görevimizi yaparken mütevazi olmaya çalıştık asla böbürlenip kendimizi ön plana çıkarmadık. Her zaman ketenli önceliğimiz oldu. Ketenli olmaya devam edecektir. Bu süreçte bizlere destek olan önceki başkanlarımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 

15 yıllık dernek aşkı serüvenimizde bir çok hizmetlere imza attık. Bu faaliyetleri uzun uzadıya burda yazmayacağım. Web sitemizde bu faaliyetlerimiz yer almaktadır. 

Eylül 2020 de tekrar başkanlığa layık görüldüm Allah ömür verirse 3 yıl daha görevimizi sürdüreceğiz arkadaşlarımızla birlikte. Bu süreçte kafamızın arkasında gizli planlar olmayacak şeffaf bir şekilde birlikte hizmet edeceğiz. Şovmen olmadan nerde bir Ketenlili gariban bulup nerde yardıma ihtiyaç duyan birileri varsa bulup yardımcı olacağız. 

Ketenliyi hak ettiği yerlere getirmek için yen projelerimizi yakında siz değerli hemşehrimizle  paylaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle kalın sağlıcakla. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDINIZ. 553 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ÇALMANDA TARİHİ - 07/05/2012
Ketenli Kültür, Tarih Mirasımız
BİRAZ DAHA GAYRET... - 24/01/2012
Bizler Ketenli Kasabası aşığı ve İnsanımıza değer veren insanlar olarak Dernek çatısında elimizden gelen mücadeleyi veren Ketenli aşıklarıyız.
Birlik ve Beraberlik Üzerine - 31/12/2010
HAYDİ KETENLİLER ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret181594
SİTE ÇEVİRİ
Hava Durumu
REKLAM VER

YARDIM BİLDİRİMİ

E-MAİL GİRİŞİ